Projekty Elektryczne i Teletechniczne

Pracownia projektowa Eletra

U nas wykonasz

Zapewniamy

Opracowujemy

Grupa Eletra


Linki

Poniższa zakładka została poświęcona linkom do kilku wartościowych miejsc.

Strona Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa - Akty prawne Zawiera zbiór obowiązujących w budownictwie przepisów i norm. Na stronie znajdziemy podstawowe przepisy prawne i wykaz norm. W zakładce lista członków możemy potwierdzić przynależność do izby osoby wykonującej samodzielne funkcje w budownictwie
Strona Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju - Budownictwo Zawiera informacje o zmianach w budownictwie. Warto śledzić projekty przepisów, zawarte w nich pomysły często nas zaskoczą.
Strona Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju - Świadectwa energetyczne Zawiera rejestr osób upoważnionych do ich wykonywania oraz informacje dla osób chcących zostać audytorami energetycznymi
Strona Polskiego Komitetu Normalizacyjnego - katalog Możemy w prosty sposób sprawdzić czy posiadana przez nas norma jest jeszcze obowiązująca. Jeśli nie jest, to uzyskamy informacje o wycofaniu lub zastąpieniu.
Strona Sejmu - wyszukiwarka aktów prawnych Znając rok, numer i pozycje, tytuł lub datę wydania możemy odnaleźć interesujące nas przepisy ze wszystkich dziedzin.
Cennik SCHE Kalkulator Ceny Świadectwa Charakterystyki Energetycznej
FireCrow Kompleksowe rozwiązania BHP i ppoż
IRMA Projekt Projekty instalacji teletechnicznych